ORT551-1-1015
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
ORT551-1-1015 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος SWITCH REED SPDT 200MA 30V
Φύλλα δεδομένων: ORT551-1-1015.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ORT551-1-1015
Αριθμός εξαρτήματος ORT551-1-1015 Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή SWITCH REED SPDT 200MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73820 pcs Φύλλο δεδομένων ORT551-1-1015.pdf
Τάση - εναλλαγή DC 30V Τάση - εναλλαγή AC 30V
Τύπος Glass Body Στυλ λήξης Axial
Μέγεθος - Σώμα 0.100" Dia x 0.551" L (2.54mm x 14.00mm) Σειρά ORD
Χρόνος αποδέσμευσης 0.5ms Εύρος έκδοσης -
Ισχύς - Ονομαστική 3VA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 374-1203
ORT55111015
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Λειτουργήστε Ώρα 1ms Λειτουργία εύρους 10 ~ 15AT
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.209" (56.10mm)
Λεπτομερής περιγραφή Glass Body Reed Switch SPDT 10 ~ 15AT Operate Range 3VA 200mA (AC/DC) 30V Through Hole Τρέχουσα - Εναλλαγή 200mA (AC/DC)
Τρέχουσα - Μεταφορά 500mA (AC/DC) Κύκλωμα SPDT
χωρητικότητα 1.5pF