MS12-1A87-75L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
MS12-1A87-75L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 500MA 12V
Φύλλα δεδομένων: MS12-1A87-75L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
64 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS12-1A87-75L
Αριθμός εξαρτήματος MS12-1A87-75L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 500MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21760 pcs Φύλλο δεδομένων MS12-1A87-75L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά MS Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 374-1049-5
MS121A8775L
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 700 Ohms πηνίο ισχύος 205 mW
πηνίο Τρέχουσα 17.1mA