LS02-1B66-PA-500W
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
LS02-1B66-PA-500W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος SENSOR LEVEL FLOAT M10
Φύλλα δεδομένων: LS02-1B66-PA-500W.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LS02-1B66-PA-500W Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5741 pcs Φύλλο δεδομένων LS02-1B66-PA-500W.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Τύπος Liquid
Διακόπτης ενεργοποίηση Επίπεδο - Σειρά LS02
Τύπος εξόδου Switch (Single Float) Διαμόρφωση εξόδου SPST-NC
Αλλα ονόματα LS02-1B71-PA-500W
LS02-1B71-PA-500W-ND
Q1270064
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 90°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Στέγαση & Prism Polyamide (PA) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Ρεύμα 500mA