HM12-1B83-03
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
Standex-Meder Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 3A 12V
Φύλλα δεδομένων: HM12-1B83-03.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HM12-1B83-03
Αριθμός εξαρτήματος HM12-1B83-03 Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 3A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1231 pcs Φύλλο δεδομένων HM12-1B83-03.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 7500VAC, 7500VDC - Max
Σειρά HM Χρόνος αποδέσμευσης 1.5ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα Q5265323
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 3ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 3A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NC (1 Form B)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 250 Ohms πηνίο ισχύος 575 mW
πηνίο Τρέχουσα 48.0mA