BE12-2A85-P
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
BE12-2A85-P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED DPST 1A 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.BE12-2A85-P.pdf2.BE12-2A85-P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
114 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BE12-2A85-P
Αριθμός εξαρτήματος BE12-2A85-P Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED DPST 1A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10493 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BE12-2A85-P.pdf2.BE12-2A85-P.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 1000VAC, 1000VDC - Max
Σειρά BE Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα Q5447198
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 1ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 420 Ohms πηνίο ισχύος 343 mW
πηνίο Τρέχουσα 28.6mA