SCV-20002
Staco Energy Products Co.Staco Energy Products Co.
Staco Energy Products Co.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SCV-20002
Περιγραφή προϊόντος SINGLE PHASE UPS, 2000VA, 230V
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 106 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCV-20002
Αριθμός εξαρτήματος SCV-20002 Κατασκευαστής Staco Energy Products Co.
Περιγραφή SINGLE PHASE UPS, 2000VA, 230V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 200V, 208V, 220V, 230V, 240V Τύπος Online (Double Conversion)
Μέγεθος / Διαστάσεις 20.380" L x 17.240" W (517.65mm x 437.90mm) Σειρά UniStar® V
Ισχύς - Ονομαστική 2kVA / 1800W Γραμμές Media Προστατευόμενη RS-232
Ύψος 3.390" (86.11mm) Μορφή Rackmount, Tower