SM4124JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT9R10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1 OHM 5% 2W 4124
Φύλλα δεδομένων: 1.SM4124JT9R10.pdf2.SM4124JT9R10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SM4124JT9R10
Αριθμός εξαρτήματος SM4124JT9R10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1 OHM 5% 2W 4124 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140993 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SM4124JT9R10.pdf2.SM4124JT9R10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4124 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Σειρά SM Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4124 J-Lead Αλλα ονόματα SM 2 9.1 5% R
SM29.15%R
SM29.15%R-ND
SM29.1JR
SM29.1JR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound