RSMF12JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT9R10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RSMF12JT9R10.pdf2.RSMF12JT9R10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RSMF12JT9R10
Αριθμός εξαρτήματος RSMF12JT9R10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4813847 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RSMF12JT9R10.pdf2.RSMF12JT9R10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Σειρά RSMF Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RSM 1/2 9.1 5% R