RPC1206JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT9R10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1 OHM 5% 1/3W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.RPC1206JT9R10.pdf2.RPC1206JT9R10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RPC1206JT9R10
Αριθμός εξαρτήματος RPC1206JT9R10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1 OHM 5% 1/3W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2002316 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RPC1206JT9R10.pdf2.RPC1206JT9R10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Σειρά RPC Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.1 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film