RNCS1206BKE1M00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE1M00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 1M OHM 0.1% 1/8W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCS1206BKE1M00.pdf2.RNCS1206BKE1M00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCS1206BKE1M00 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1M OHM 0.1% 1/8W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 714605 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCS1206BKE1M00.pdf2.RNCS1206BKE1M00.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά RNCS Λειτουργία του πίνακα 1 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)