RNCS0805BKE6K81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE6K81 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 6.81K OHM 0.1% 1/10W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCS0805BKE6K81.pdf2.RNCS0805BKE6K81.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCS0805BKE6K81 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 6.81K OHM 0.1% 1/10W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 896301 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCS0805BKE6K81.pdf2.RNCS0805BKE6K81.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RNCS Λειτουργία του πίνακα 6.81 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα RNCS 20 T9 6.81K 0.1% I