RNCS0603BKE51K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE51K1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 51.1K OHM 0.1% 1/16W 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCS0603BKE51K1.pdf2.RNCS0603BKE51K1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCS0603BKE51K1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 51.1K OHM 0.1% 1/16W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 770597 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCS0603BKE51K1.pdf2.RNCS0603BKE51K1.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Σειρά RNCS Λειτουργία του πίνακα 51.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα RNCS 16 T9 51.1K 0.1% I