RNCS0603BKE121R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE121R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 121 OHM 0.1% 1/16W 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCS0603BKE121R.pdf2.RNCS0603BKE121R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCS0603BKE121R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 121 OHM 0.1% 1/16W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 959666 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCS0603BKE121R.pdf2.RNCS0603BKE121R.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Σειρά RNCS Λειτουργία του πίνακα 121 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα RNCS 16 T9 121 0.1% I