RNCS0402BTE1K43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0402BTE1K43 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 1.43K OHM 0.1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCS0402BTE1K43.pdf2.RNCS0402BTE1K43.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCS0402BTE1K43 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 1.43K OHM 0.1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 652265 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCS0402BTE1K43.pdf2.RNCS0402BTE1K43.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά RNCS Λειτουργία του πίνακα 1.43 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RNCS 10 T9 1.43K 0.1% R