RNCF2512DTE63K4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 63.4K OHM 0.5% 1/2W 2512
Φύλλα δεδομένων: RNCF2512DTE63K4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF2512DTE63K4 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 63.4K OHM 0.5% 1/2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 602982 pcs Φύλλο δεδομένων RNCF2512DTE63K4.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση 2512 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Σειρά RNCF
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNCF2512DTE63K4
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 63.4k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5% Περιγραφή RES SMD 63.4K OHM 0.5% 1/2W 2512