RNCF1210BTC21R0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 21 OHM 0.1% 1/3W 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF1210BTC21R0.pdf2.RNCF1210BTC21R0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF1210BTC21R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 21 OHM 0.1% 1/3W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 540852 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF1210BTC21R0.pdf2.RNCF1210BTC21R0.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 21 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.333W, 1/3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 21 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film