RNCF1210BKE63K4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/3W 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF1210BKE63K4.pdf2.RNCF1210BKE63K4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF1210BKE63K4 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/3W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 328358 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF1210BKE63K4.pdf2.RNCF1210BKE63K4.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.333W, 1/3W
Τάσης - Ανάλυση 1210 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Σειρά RNCF
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNCF1210BKE63K4
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 63.4k Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1% Περιγραφή RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/3W 1210