RNCF1206TTT200R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 200 OHM 0.01% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF1206TTT200R.pdf2.RNCF1206TTT200R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF1206TTT200R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 200 OHM 0.01% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123072 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF1206TTT200R.pdf2.RNCF1206TTT200R.pdf
Ανοχή ±0.01% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film