RNCF1206BTE68R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206BTE68R1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 68.1 OHM 0.1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF1206BTE68R1.pdf2.RNCF1206BTE68R1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF1206BTE68R1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68.1 OHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 858782 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF1206BTE68R1.pdf2.RNCF1206BTE68R1.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 68.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα RNC 32 T9 68.1 0.1% R