RNCF0805DTE68K0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 68K OHM 0.5% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF0805DTE68K0.pdf2.RNCF0805DTE68K0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF0805DTE68K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68K OHM 0.5% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3517688 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF0805DTE68K0.pdf2.RNCF0805DTE68K0.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 68 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 68 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film