RNCF0805BTC21K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTC21K0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 21K OHM 0.1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF0805BTC21K0.pdf2.RNCF0805BTC21K0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF0805BTC21K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 21K OHM 0.1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1300350 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF0805BTC21K0.pdf2.RNCF0805BTC21K0.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 21 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα RNC 20 T2 21K 0.1% R