RNCF0603BKE7K68
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKE7K68 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 7.68K OHM 0.1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF0603BKE7K68.pdf2.RNCF0603BKE7K68.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF0603BKE7K68 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 7.68K OHM 0.1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 902657 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF0603BKE7K68.pdf2.RNCF0603BKE7K68.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 7.68 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7.68 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film