RNCF0402BKE51R1
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF0402BKE51R1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF0402BKE51R1.pdf2.RNCF0402BKE51R1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF0402BKE51R1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 876096 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF0402BKE51R1.pdf2.RNCF0402BKE51R1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.063W, 1/16W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά RNCF
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNCF0402BKE51R1
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.014" (0.35mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 51.1 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1% Περιγραφή RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/16W 0402