RNCF0201DTE68R1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 68.1 OHM 0.5% 1/32W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.RNCF0201DTE68R1.pdf2.RNCF0201DTE68R1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNCF0201DTE68R1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68.1 OHM 0.5% 1/32W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2325016 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNCF0201DTE68R1.pdf2.RNCF0201DTE68R1.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Σειρά RNCF Λειτουργία του πίνακα 68.1 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.03W, 1/32W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.011" (0.28mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 68.1 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film