RMCF2010JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT9K10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1K OHM 5% 3/4W 2010
Φύλλα δεδομένων: 1.RMCF2010JT9K10.pdf2.RMCF2010JT9K10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RMCF2010JT9K10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1K OHM 5% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2220939 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RMCF2010JT9K10.pdf2.RMCF2010JT9K10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά RMCF Λειτουργία του πίνακα 9.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα RMCF 1/2 9.1K 5% R