RMCF0201JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT9M10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1M OHM 5% 1/20W 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.RMCF0201JT9M10.pdf2.RMCF0201JT9M10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RMCF0201JT9M10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1M OHM 5% 1/20W 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6481374 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RMCF0201JT9M10.pdf2.RMCF0201JT9M10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά RMCF Λειτουργία του πίνακα 9.1 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα RMC 1/20 9.1M 5% R