HDM14JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HDM14JT9K10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1K OHM 1/4W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.HDM14JT9K10.pdf2.HDM14JT9K10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HDM14JT9K10
Αριθμός εξαρτήματος HDM14JT9K10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1K OHM 1/4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3970944 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HDM14JT9K10.pdf2.HDM14JT9K10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -500/ +350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
Σειρά HDM Λειτουργία του πίνακα 9.1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 9.1 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film