SGNMA3T10009
Sprague GoodmanSprague Goodman
SGNMA3T10009 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sprague Goodman
Περιγραφή προϊόντος CAP TRIMMER 1-10PF 1000V SMD
Φύλλα δεδομένων: SGNMA3T10009.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SGNMA3T10009
Αριθμός εξαρτήματος SGNMA3T10009 Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 1-10PF 1000V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2527 pcs Φύλλο δεδομένων SGNMA3T10009.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia (7.14mm)
Σειρά SGNMA3T Q @ Συχν 2000 @ 100MHz
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SG9064
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.490" (12.45mm) Χαρακτηριστικά Non-Magnetic
διηλεκτρικό υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE) Λεπτομερής περιγραφή 1 ~ 10pF Trimmer Capacitor 1000V Top Surface Mount
χωρητικότητα Σειρά 1 ~ 10pF Τύπος προσαρμογής Top