GXE45000NM
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE45000NM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sprague Goodman
Περιγραφή προϊόντος CAP TRIMMER 5-45PF 250V TH
Φύλλα δεδομένων: 1.GXE45000NM.pdf2.GXE45000NM.pdf3.GXE45000NM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GXE45000NM
Αριθμός εξαρτήματος GXE45000NM Κατασκευαστής Sprague Goodman
Περιγραφή CAP TRIMMER 5-45PF 250V TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11732 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GXE45000NM.pdf2.GXE45000NM.pdf3.GXE45000NM.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
Σειρά GXE Q @ Συχν 1500 @ 1MHz
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα GXE45000NM-ND
SG9044
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.449" (11.40mm)
Χαρακτηριστικά Non-Magnetic διηλεκτρικό υλικό Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Λεπτομερής περιγραφή 5 ~ 45pF Trimmer Capacitor 250V Top and Bottom Through Hole χωρητικότητα Σειρά 5 ~ 45pF
Τύπος προσαρμογής Top and Bottom
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GXE51B
GXE51B
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: LIMIT SWITCH
Σε απόθεμα: 4959 pcs
Κατεβάστε: GXE51B.pdf
RFQ
GXE51A2B
GXE51A2B
Περιγραφή: LIMIT SWITCH
Σε απόθεμα: 301 pcs
Κατεβάστε: GXE51A2B.pdf
RFQ
GXE51A1B
GXE51A1B
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 4A 250V
Σε απόθεμα: 334 pcs
Κατεβάστε:
GXE45000
GXE45000
Κατασκευαστές: Sprague Goodman
Περιγραφή: CAP TRIMMER 5-45PF 200V TH