UTS714D19S32
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714D19S32 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS714D19S32
Αριθμός εξαρτήματος UTS714D19S32 Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4243 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-19 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Board Lock, UV Resistant στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 4A