UTS714D15S32
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714D15S32 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS GOLD SLDR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS714D15S32
Αριθμός εξαρτήματος UTS714D15S32 Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4291 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 600V Λήξη Solder
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Board Lock, UV Resistant στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 12A
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 16.0µin (0.41µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Black καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UTS714D15S
UTS714D15S