UTS6JC14E19S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6JC14E19S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: UTS6JC14E19S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS6JC14E19S
Αριθμός εξαρτήματος UTS6JC14E19S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3340 pcs Φύλλο δεδομένων UTS6JC14E19S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-19 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SOU1521
UTS6-JC14E19S
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Backshell, Coupling Nut, UV Resistant στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 4A