UTS6JC14E12S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6JC14E12S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 12POS INLINE SKT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS6JC14E12S
Αριθμός εξαρτήματος UTS6JC14E12S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG 12POS INLINE SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2945 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 250V Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Λήξη Solder Cup Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Thermoplastic
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Κατάσταση RoHS Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή UTS6JC14E12S Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-12
Χαρακτηριστικά Backshell Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Περιγραφή CONN PLUG 12POS INLINE SKT τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A