UTS6FC14E18S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6FC14E18S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 1.UTS6FC14E18S.pdf2.UTS6FC14E18S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS6FC14E18S
Αριθμός εξαρτήματος UTS6FC14E18S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2130 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UTS6FC14E18S.pdf2.UTS6FC14E18S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 18
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 4A