UTS6FC12E14P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 1.UTS6FC12E14P.pdf2.UTS6FC12E14P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS6FC12E14P
Αριθμός εξαρτήματος UTS6FC12E14P Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2403 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UTS6FC12E14P.pdf2.UTS6FC12E14P.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-14 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 14
Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A