UTS612E14S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS612E14S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS612E14S
Αριθμός εξαρτήματος UTS612E14S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3281 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 12-14 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Polychloroprene
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A Επικοινωνία Υλικό Brass