UTS014E15S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014E15S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 1.UTS014E15S.pdf2.UTS014E15S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTS014E15S
Αριθμός εξαρτήματος UTS014E15S Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4892 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UTS014E15S.pdf2.UTS014E15S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15 Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Finish - Σειρά Trim Trio® UTS Hi Seal
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά UV Resistant στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 12A