UTG622-35SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG622-35SN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 35POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: UTG622-35SN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UTG622-35SN
Αριθμός εξαρτήματος UTG622-35SN Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 35POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6598 pcs Φύλλο δεδομένων UTG622-35SN.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-35
Shell Material Brass Shell Finish Nickel
Σειρά Trim Trio® UTG Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα SOU1093
UTG62235SN
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 35
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic, Glass Filled Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 35 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Brass, Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.602" (40.69mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp