UT0024-48SH6
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UT0024-48SH6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 48POS WALL MNT SKT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UT0024-48SH6
Αριθμός εξαρτήματος UT0024-48SH6 Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN HSG RCPT 48POS WALL MNT SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4074 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Shielded
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp and Solder Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Zinc Alloy, Halogen Free
Σειρά Trim Trio® UTO Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός θέσεων 48 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή UT0024-48SH6
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-48 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 48 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT 48POS WALL MNT SKT