| Αριθμός εξαρτήματος | MS27656T19B11P | Κατασκευαστής | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2700 pcs | Φύλλο δεδομένων | MS27656T19B11P.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Crimp |
| θωράκιση | - | Shell Μέγεθος, MIL | - |
| Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 19-11 | Shell Material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium | Σειρά | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Συσκευασία | Bulk | Αλλα ονόματα | SMS27656T19B11P |
| Προσανατολισμός | N (Normal) | Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C |
| Αριθμός θέσεων | 11 | τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | Flange | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 1 Weeks |
| Προστασία Ingress | Environment Resistant | Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Bayonet Lock | Λεπτομερής περιγραφή | 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 13A | Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |