MS27473T24B61PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27473T24B61PA-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1467 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-61
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-40373 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 61
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.765" (44.83mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
MS27473T24B61PA
MS27473T24B61PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1205 pcs
Κατεβάστε: MS27473T24B61PA.pdf
RFQ
MS27473T24B61PB-LC
MS27473T24B61PB-LC
Κατεβάστε: MS27473T24B61PB-LC.pdf
RFQ
MS27473T24B61PALC
MS27473T24B61PALC
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Κατεβάστε: MS27473T24B61PALC.pdf
MS27473T24B61B
MS27473T24B61B
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Κατεβάστε: MS27473T24B61B.pdf
MS27473T24B61PB
MS27473T24B61PB
Κατεβάστε: MS27473T24B61PB.pdf
MS27473T24B61P
MS27473T24B61P
Περιγραφή: 8T 61C 61#20 PLUG
Κατεβάστε:
MS27473T24B61PD
MS27473T24B61PD
Κατεβάστε: MS27473T24B61PD.pdf
MS27473T24B61PA-LC
MS27473T24B61PA-LC
Περιγραφή: JT 61C 61#20 PIN PLUG
MS27473T24B61P-LC
MS27473T24B61P-LC
Κατεβάστε: MS27473T24B61P-LC.pdf
MS27473T24B61PC
MS27473T24B61PC
Περιγραφή: JT 61C 61#20 PIN WALL RECP
Κατεβάστε: MS27473T24B61PC.pdf
Περιγραφή: 8T 61C 61#20 PLUG
Σε απόθεμα: 986 pcs
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: MS27473T24B61P.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών