MS27468T21F39SB-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS27468T21F39SB-LC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27468T21F39SB-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1552 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T21F39SB-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-38609 Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης - Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 (2), 20 (37) Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T21F41A
MS27468T21F41A
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN HSG RCPT 41POS JAMNUT PINS
Σε απόθεμα: 2057 pcs
Κατεβάστε: MS27468T21F41A.pdf
RFQ
MS27468T21F39SB
MS27468T21F39SB
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1384 pcs
Κατεβάστε: MS27468T21F39SB.pdf
RFQ
Περιγραφή: 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Κατεβάστε: MS27468T21F39SB.pdf
MS27468T21F39S
MS27468T21F39S