MS27467T25B43PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T25B43PC-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T25B43PC-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1373 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T25B43PC-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-37462 Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 43
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.890" (48.01mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 16 (20), 20 (23) Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27467T25B43PC
MS27467T25B43PC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP