MS27467T21F11SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T21F11SB-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T21F11SB-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1994 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T21F11SB-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-37025 Προσανατολισμός B
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 11
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.642" (41.71mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 12 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27467T21F11SD
MS27467T21F11SD
Περιγραφή: 8LT 11C 11#12 SKT PLUG
Σε απόθεμα: 1424 pcs
Κατεβάστε: MS27467T21F11SD.pdf
RFQ
MS27467T21F11SC
MS27467T21F11SC
Σε απόθεμα: 1412 pcs
Κατεβάστε: MS27467T21F11SC.pdf
RFQ
MS27467T21F11SB
MS27467T21F11SB
Κατεβάστε: MS27467T21F11SB.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27467T21F11SC.pdf
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations