MS27467T17B26S-CGMSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 8LT 26C 26#20 SKT PLUG
Φύλλα δεδομένων: MS27467T17B26S-CGMSR.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T17B26S-CGMSR Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή 8LT 26C 26#20 SKT PLUG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1337 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T17B26S-CGMSR.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL E
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά Backshell, Cord Grip, Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα Olive Green καλώδιο Εγκαίνια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27467T17B26S
MS27467T17B26S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP