MS27467T15Z19PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T15Z19PA-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T15Z19PA-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1274 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T15Z19PA-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-36480 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Green
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp