MS27467T15B18PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27467T15B18PA-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27467T15B18PA-LC Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2173 pcs Φύλλο δεδομένων MS27467T15B18PA-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series I Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1792-36267 Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.280" (32.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp
Επικοινωνία Μέγεθος 20 Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Τύπος υποδοχής Plug Housing
Σχετικά προϊόντα
MS27467T15B18PB
MS27467T15B18PB
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
Σε απόθεμα: 2029 pcs
Κατεβάστε: MS27467T15B18PB.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1127 pcs
Κατεβάστε: MS27467T15B18PB.pdf
RFQ
MS27467T15B18P-UWHBSB2
MS27467T15B18P-UWHBSB2
Περιγραφή: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Κατεβάστε: MS27467T15B18P-UWHBSB2.pdf
MS27467T15B18PAL
MS27467T15B18PAL
Περιγραφή: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
Κατεβάστε: MS27467T15B18PAL.pdf
MS27467T15B18PA
MS27467T15B18PA
Κατεβάστε: MS27467T15B18PA.pdf
MS27467T15B18PB-LC
MS27467T15B18PB-LC
Κατεβάστε: MS27467T15B18PB-LC.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Κατεβάστε: MS27467T15B18PA.pdf
Περιγραφή: 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
MS27467T15B18P-UW
MS27467T15B18P-UW
Κατεβάστε: MS27467T15B18P-UW.pdf
MS27467T15B18PA-LC
MS27467T15B18PA-LC
MS27467T15B18PALC
MS27467T15B18PALC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών