JMXFH1G12MSUDSU
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G12MSUDSU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 1.JMXFH1G12MSUDSU.pdf2.JMXFH1G12MSUDSU.pdf3.JMXFH1G12MSUDSU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JMXFH1G12MSUDSU Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 1-12 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Σειρά JMX
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SOU2246
Προσανατολισμός G Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A