JMXFH1G10MSUDSG
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G10MSUDSG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Souriau Connection Technology
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: JMXFH1G10MSUDSG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JMXFH1G10MSUDSG Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3681 pcs Φύλλο δεδομένων JMXFH1G10MSUDSG.pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder Cup
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 1-10 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Σειρά JMX
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Χαρακτηριστικά Backshell στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A