JBXSR3G14FCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: JBXSR3G14FCSDSMR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JBXSR3G14FCSDSMR Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1413 pcs Φύλλο δεδομένων JBXSR3G14FCSDSMR.pdf
Αξιολόγηση τάσης 830V Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 3 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Σειρά JBX
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 14
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά Backshell, Boot Adapter
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Επικοινωνία Υλικό -